Uzsākta 2022. gada vasaras vieglatlētikas sezona!

Uzsākta 2022 gada vasaras vieglatlētikas sezona! Gatavošanās tai notika gan Latvijā, gan Spānijā, kur aizvadīta 17 dienu gara nometne!

Sezonu uzsākusi E.Cīrule, kurai 08.05 1.v. Valmieras sezonas atklāšanas sacensībās 100m/b. Tomēr liela daļa Cēsu vieglatlētu savu pirmo startu veica tieši Cēsu stadionā, kur norisinājās Cēsu PSS un Ādažu BJSS sadraudzības sacensības 11.05. Šogad sacensībās piedalījās ap 200 sportistiem.

Pirmās vietas:

Marks Kornets 200m;

Meiteņu 4x100m stafete – Jasmīna Anna Peperniece, Daniela Janava, Keita Karlīna Šmite un Tīna Roberta Briša.

Jasmīna otra ātrākā 100m, Tīnai trešā vieta 200m. U14 grupā K.Konstatinova 3.v. 300m.

Jaunieši paspējuši izcīnīt arī pirmos LV čempionu titulus – Valmierā pirmo reizi norisinājās valsts čempionāts stafešu skrējienos. Prieks, ka U16 grupā 4x100m abi zelti aizceļoja uz Cēsīm! Meiteņu kvartetā skrēja E.Cīrule, D.Janava, K.K.Šmite un T.R.Briša, bet puišiem – A.Āboliņš, M.Kornets, T.Kvasts un M.Berkolts! Jāuzteic sportisti par ātru skrējienu un labām maiņām!

Sezonu uzsācis arī R.Lācis, kas savu pirmo startu aizvadījis Itālijā, Neapolē. Viņam jauni PB gan 400, gan 400m/b – attiecīgi 51,02 un 54,76 (LAT SB)!Vairāk bildes pieejamas ŠEIT.

Citas aktualitātes

Skip to content