Uzvara IBU Baltijas kausa kopvērtējumā

19.martā Haanjas biatlona centrā (Igaunijā) noslēdzās IBU Baltijas kausa biatlonā izcīņa jauniešiem. Pavisam 4 sacensību posmos Somijā, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā sacentās 3 vecuma- 15, 17, un 19 gadu grupās. Rūdolfs 8 sacensību disciplīnas izcīnīja 4 uzvaras🥇, 3 otrās vietas🥈 un vienreiz bija ceturtais. Tas viņam deva pārliecinošu uzvaru kopvērtējumā un speciālu Starptautiskās Biatlona Savienības kausu! 🏆Ļoti lepojamies un apsveicam ar šo lielisko panākumu!

Milzīgs paldies vecākiem, kuri ļoti atbalstīja Rūdolfu visas sezonas garumā!👏👏👏

Citas aktualitātes

Laureāts 2023

Godinot un svinot mūsu sasniegumus, aicinām uz Cēsu pilsētas Sporta skolas LAUREĀTU 2023! Ceturtdien, 14. decembrī, plkst.18.00 Cēsu Sporta kompleksā tiks apbalvoti Cēsu pilsētas Sporta

Lasīt vairāk »
Skip to content