Volejbolisti izcīna bronzu EEVZA sacensībās

Cēsu Pilsētas sporta Skolas volejbola nodaļas audzēkņi Gustavs Auziņš, Matīss Šalkovskis un Kārlis Jaundžeikars, kopā ar treneri Ģirtu Mārtiņsonu U20 vīriešu izlases sastāvā izcīnīja bronzas medaļas EEVZA (Austrumeiropas volejbola zonālās asociācijas) sacensībās, kuras no 10. līdz 14.janvārim norisinājās Polijas pilsētā Gorzow Wielkopolski. Šīs sacensības vienlaicīgi bija arī U20 Eiropas čempionāta kvalifikācijas 1.kārtas sacensības. Bez Latvijas izlases sacensībās piedalījās mājinieki Polijas izlase, kā arī Ukrainas, Igaunijas un Azerbaidžānas U20 vīriešu izlases. Komandas savā starpā aizvadīja apļa turnīru, uzvarētājam iegūstot ceļazīmi uz U20 Eiropas čempionātu, kas norisināsies augustā Grieķijā/ Serbijā. Pie kārotās balvas tika Polijas U20 vīriešu izlase, kas visa turnīra gaitā zaudēja tikai 1 setu (Ukrainas izlasei), pārliecinoši iesoļojot EČ finālturnīrā. Latvijas U20 izlasei  turnīrs noslēdzās 3.vietā, zaudējumi pret Polijas (0:3) un Ukrainas (0:3) izlasēm, uzvaras pār Igaunijas (3:1) un Azerbaidžānas izlasēm (3:0). Kopumā komandas mēŗkis – kvalificēties EČ 2.kārtai, sacensībās tika izpildīts (tiesības piedalīties 2.kārtā izcīnīja 2.līdz 4.vietas ieguvējas komandas). 

Kā apliecināja izlases treneris Mārcis Obrumans, mūsu puiši – Gustavs, Matīss un Kārlis, no spēles uz spēli demonstrēja arvien labāku sniegumu, īpaši izceļot Gustava Auziņa pašaizliedzīgo spēli pret Polijas vienaudžiem.

Sveicam puišus un treneri Ģirtu Mārtiņsonu ar izcīnīto bronzu un iegūto pieredzi starptautiskā arēnā!

Kā kļuvis zināms U20 Eiropas Čempionāta kvalifikācijas 2.kārtas B apakšgrupas sacensības norisināsies Latvijā, Daugavpilī no 5.-7.aprīlim, un Latvijas U20 izlases pretinieki cīņās par ceļazīmi uz EČ būs Vācijas, Slovākijas un Horvātijas U20 vīriešu izlases!

Citas aktualitātes

Skip to content