Volejbolistiem 2.vieta Latvijas kausā

Cēsu pilsētas Sporta skolas volejbola nodaļas vecākās grupas audzēkņi trenera Ģirta Mārtiņsona vadībā nedēļas nogalē izcīnīja 2.vietu LVF Kausa izcīņas sacensībās, finālspēlē ar 0:3 piekāpjoties Rīgas VS komandai. Spēlē par iekļūšanu finālā mūsu puiši ar rezultātu 3:0 bija pārāki pār otru Rīgas VS komandu.⭐️⭐️⭐️

Komandā spēlēja- Matīss Šalkovskis, Gustavs Auziņš, Kārlis Jaundžeikars, Rinalds Sirmais, Edvards Krūmiņš, Kārlis Veitners, Artūrs Pastars, Roberts Gūtmanis, Rūdis Bišers, Kristiāns Stalšāns, Druvis Bičevskis un Krists Aukstars, treneris Ģirts Mārtiņsons! 🌟

Lepojamies! 🇱🇻

Citas aktualitātes

Baltijas komandu U18 čempionāts telpās

24.februārī Lietuvas pilsētā Klaipēdā norisinājās Baltijas U18 komandu čempionāts telpās vieglatlētikā Latvijas komandu pārstāvēja arī Cēsu pilsētas Sporta skolas trenera Riharda Parandjuka audzēkņi. Izcīnītas medaļas:2.vieta Emīlam Sandleram-Bomim

Lasīt vairāk »
Skip to content