Aizvadīta pedagoģiskā sēde

Cēsu pilsētas Sporta skolas treneru un administrācijas kolektīvs 2023.gada 13.martā aizvadīja pedagoģisko sēdi.

Treneru kolektīvs tika iepazīstināts ar jauno sporta skolas ārsti – Lilitu Mežkoni.

Mūsu sporta skolas pedagogi no oktobra līdz februārim veica nodarbību vērošanu, aizpildīja anketas par vērotajām nodarbībām un analizēja treniņu procesu.

Treneri sanāksmē tika sadalīti četrās darba grupās pēc audzēkņu vecumiem, kurās tika analizētas nodarbību vērošanas anketas, diskutēts par “Mācīšana un mācīšanās” kvantitatīvo un kvalitatīvo izvērtējamu priekš skolas pašnovērtējuma. Tika veikta arī treneru aptauja “Edurio” platformā. Iesniegtās atbildes treneri grupās analizēja un kopā ar nodarbību vērošanas lapām veica secinājumus skolas pašnovērtējumam.

Katra grupa prezentēja savus izdarītos secinājumus par konkrētu audzēkņu grupu.

Fizioterapeite Baiba Rejecka trenerus iepazīstināja ar FMS (Function Moving Screen) testēšanu, ko daži no mūsu pedagogiem jau izmanto.

Aizvadīta Vecāku nedēļa

No 18.līdz 24.martam Cēsu pilsētas Sporta skolā tika aizvadīta VECĀKU nedēļa. Vecākiem bija iespēja piedalīties treniņu procesā kopā ar bērniem, vērot nodarbības un, protams, apmeklēt

Vecāku nedēļa un lekcija par sportistu uzturu

Aicinām uz 𝐥𝐞𝐤𝐜𝐢𝐣𝐮 “Sportistu uzturs, diena režīms” sporta kompleksā, Piebalgas ielā 18, 𝟏𝟗.𝐦𝐚𝐫𝐭𝐚̄ 𝐩𝐥𝐤𝐬𝐭.𝟏𝟖:𝟎𝟎! 💡Lekciju vadīs sporta speciālists Guntis Jansons.Noderīga informācija, tāpēc aicināti VISI Cēsu